Portretfotografie in Leiden ā door Helena
- Helena and Sisters
- 18 jun
- 1 minuten om te lezen
Bijgewerkt op: 19 jun
Ik hou van portretten. Is het niet bijzonder om een moment vast te leggen dat je voor altijd kunt koesteren? Zeker bij kinderen: de tijd vliegt, en zij veranderen zo snel. Juist daarom is het zo waardevol om die pure blikken, kleine handjes en spontane lachjes vast te leggen voordat ze weer een nieuwe fase ingaan.
Mijn naam is Helena, en ik ben gespecialiseerd in portretfotografie in Leiden en omgeving. Of het nu gaat om een liefdevol familieportret, een krachtig persoonlijk portret of een speelse shoot met je kinderen ā ik zorg ervoor dat je niet alleen mooie foto's krijgt, maar ook een fijne ervaring.
Samen creƫren we beelden die Ʃcht bij jullie passen. Natuurlijk, ontspannen, en met oog voor detail. Zodat je over jaren nog met een glimlach terugkijkt op deze bijzondere tijd.
Comments